- Optyk przybylscy

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta > Okulary

Liczy się nie tylko gust

Oczywiście to Twoje wyczucie smaku jest najważniejsze w wyborze nowych okularów. Podobnie podczas kupowania ubrań. Niektóre kształty okularów podkreślają urodę i styl jednej osoby, ale nie pasują innej. Szerokie oprawki sprawią, że kwadratowa twarz stanie się szersza, zaś okrągłe soczewki sprawią, że okrągła twarz stanie się jeszcze pełniejsza. Nasze poczucie "właściwych" proporcji zostanie zaburzone. Dlatego też, szukając okularów dla siebie, musisz dodać jeszcze jedno kryterium - kształt twarzy.


Wąski kształt twarzy, w kształcie serca

Wąski kształt twarzy, w kształcie serca

Twarz owalna

Twarz okrągła

 
 
 

Twarz prostokątna lub kwadratowa

Twarz dziecka

 
 


Jak mogę określić swój kształt twarzy?

To proste. Stań przed lustrem i odgarnij włosy do tyłu, aby odsłonić obrys twarzy. Teraz możesz porównać kontur swojej twarzy z naszymi ilustracjami.

Wskazówki:


Jeśli nie jesteś pewny, możesz nakreślić kontur swojej twarzy na lustrze za pomocą zmywalnego flamastra.
Postaraj się obiektywnie określić kontur swojej twarzy. Znając kształt swojej twarzy, łatwiej będzie Ci dobrać odpowiednie do niego okulary, uzyskując optymalny efekt.
Ta informacja okaże się przydatna nie tylko przy wyborze okularów korekcyjnych, ale również w przypadku nowych okularów przeciwsłonecznych.
Dozwolone jest wszystko, co tylko Ci się podoba!
Oprawki, które dobierasz do kształtu swojej twarzy muszą Ci się podobać! Gdy pomyślisz „idealne!”, to nawet, jeśli typ oprawki według naszego modelu nie jest odpowiedni dla Ciebie, kieruj się emocjami i wybierz właśnie te okulary! Ostatecznie, najważniejsze jest, abyś rzeczywiście podobał się sobie w Twoich nowych okularach Rodenstock.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego